1 / 6
Куќа со одлична локација
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 13:03

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

341 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

341 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Јордан Пиперката 31 - Кичево (Населба Девејана)

Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локација. Куќата има 331м2 по имотен лист, широк двор и место за доградба. Располага со два спрата и подрум.
Локација- населба „Девејана“ ул. Јордан Пиперка“ бр. 31 - Kичево (под магистралниот пат Скопје - Охрид)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Бранислав
Потврден огласувач
078323230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам