1 / 2
Renault Magnum
9.000 €
28.06.2020 17:22

Штип / Штип

460 dxi volvo motor euro5, kamionot e vo odlicna sostojba vozi vo germanija na relacija herne otkaci zakaci so realni
770 000km,

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Tоше
Штип
Потврден огласувач
070368979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам