1 / 4
HP ELITEBOOK 8560p i7 2620M 2.7 ghz GAMER
200 €
18.05.2019 18:44

Тетово / Тетово

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

HP ELITEBOOK 8560p
i7 2620M 2.7ghz
4GB ram
HDD 500 GB
grafika jaka AMD HD 6470 2GB
15.6" displej , HD
kontakt 077 84 66 31
kontakt 077 84 66 31

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

TETOVO
Потврден огласувач
07467666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам