1 / 12
FIAT 126 PALI VOZI
350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.07.2019 15:19

Кратово

Марка:

Fiat

Модел:

126

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

65000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2018

Сила на моторот:

25 kw / 34 ks

FIAT 126 PALI VOZI .NISTO NE MU FALI OSVEN REGISTRACIJA .KOMPLET SERVISIRAN.TEL, ZA KONTAK 071 245 532 ANCE.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stance
Потврден огласувач
071245532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам