1 / 4
Skuter 150cc
1 €
07.04.2019 21:08

Дебар / Дебар

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Ranger

Километри:

10000

Motorot e registriran
Sve servisirano
Mnogu socuvano bez grebni
Novi gumi
Pali vozi
Tel:071-779-000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

blend
Потврден огласувач
073273000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам