1 / 1
ITNOOO KELNERKI VO HRVATSKA
По Договор
11.04.2019 08:09

Свети Николе / Свети Николе

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat dve kelnerki za rabota vo Hrvatska. Telefon i viber 078645936

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

XXXXXXX
Потврден огласувач
078645936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам