1 / 1
ZTE Kis Plus Kako Nov
3.200 МКД
Цената е фиксна
13.04.2019 15:57

Виница / Виница

Марка:

ZTE

Модел:

kisplus

Боја:

Black

Интерна меморија:

4 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

model ZTE KIS PLUS
Telefonot odlicno drzi baterija , glas na zvucnik fenomenalen podobar od Iphone 5 vo zvucnik, kamera zadna, prakticno telefonce povolna cena, na novo e 100 evra, doneseno od Svajcarija, otklucen na site sim karticki. Cenata e fiksna, uredot e otporen na udari.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

M&M Store
Потврден огласувач
077878759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам