1 / 11
Delovi TIKO TICO po NAjniski CENi
1 €
07.03.2022 14:17

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

avto placevi za tikovci vi nudatt sekakov vid na delovi imaa povekee kolii rastureni i celiii cenite se naj evtinii vo cela makedonija prakam po kargo Motorui Karburatori cist benzin ekstra koi se na kolite mozat dase zapalat cujat i vozat posle gi vadime od cisti benzin koli motori ekstra so Garancija DEKLI glavi za tikovci ekstra so garancija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам