Logo

Dve sobni vrati

Број на оглас: 3231843 | Објавен на: 15.09.2019, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Dve Krila od sobni vrati
Dimenzii 60 × 196
Dimenzii 76 × 196( izlepena e so slikici no brzo se otstranuvaat)
- So kvaki
Dvete za 500 den.
071/740 - 543

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  .....

Потврден огласувач