1 / 12
MEBEL PO MERKA I VASA ZELBA
10 €
02.07.2022 09:32

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

IZRABOTUVAM MEBEL OD SITE VIDOVI PLOCEST MATERIJAL :IVERKA,MEDIJAPAN FURNIRAN ,OBICEN I
MASIVNO DRVO

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
076207927
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам