1 / 5
Man delovi menjac kabina 18 440
11.111 €
27.05.2021 23:03

Демир Хисар

Prodavam man 18 440 vo delovi so zariban motor i bez menjac 2007 godina spoljeri pumpa volan.....so makedonski dokumenti.moze da se prodade i soobrakajnata.diskovi sepi rezervar instalacija...

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Josatrans
Потврден огласувач
078223344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам