1 / 2
Whirpool грејна плотна вградлива, шпорет како нова
8.500 МКД
Цената е фиксна
25.08.2022 05:21

Велес / Велес

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК.

Се продава ептен малку користена плотна Whirpool - Нова е. НЕМА ФУРНА, само плотна е
4 грејни полиња
тајмер за автоматско исклучување
заклучување (заштита за деца)

Ја продавам комплет со 3 метри кабел и трофазен приклучок, нормално може да си го замените и наместите монофазен, кабелот и приклучокот се 800 денари...вклучени во цената

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Marjan Bonev
Потврден огласувач
078586948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам