1 / 3
ANDROID BOX 4GB RAM 32 GB ROM
3.000 МКД
Цената е фиксна
10.02.2020 11:24

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

SMART TV BOX MOZI DA SE VGRADAT LISTI ZA GLEDANJE NA SEKAKVI KANALI MNOGU E BRZO I IMA 32 GB MEMORIJA MOZI DA SE SNIMAAT CELI EMISII I FILMOVI
ANDROID 8.1
4K
4GB RAM 32 GB ROM
IPTV 5G DUAL BAND
NOVI

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Се продава од:

Smart Phone Accessories
Ruzveltova 43 Bitola
Потврден огласувач
075237333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам