1 / 12
KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 08:37

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

1974

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

S.BISTRICA MESTO CRKVISTE

SE PRODAVA STARA KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE NA SAMIOT PAT NA VLEZOT VO SELOTO KUKATA E SO POVRSINA OD 70 M2 SO VIZBI I POTREBNO E RENOVIRANJE DVOR OD 800 M2 OGRADEN SO KAMENI ZIDOVI I POMOSEN OBJEKT KOJ STO NE POSTOI OD 50 M2 NA PRIZEMJE I SPRAT

KONTAKT TEL. 389(070)237237 389(071)237091 VIBER

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

GORGI
Потврден огласувач
070237237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам