Logo

uslugi so bageri i kamioni

Број на оглас: 3232956 | Објавен на: 27.03.2020, 02:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Вид на оглас: Се продава


vrsime uslugi so valjak, bageri i kamioni.krsenje na betoni so hilti.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Halis