1 / 11
К2079,НАД ОБЛАСТА КУЌА + КАРАБИНА ПОТКРОВЈЕ
47.000 €
08.03.2023 18:11

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

45 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

НАД ОБЛАСТА

К2079, НАД ОБЛАСТА, ОДЛИЧНА КУЌА ЗА ЖИВЕЕЊЕ
- ПОДРУМ 35М2,
- КАТ ОД 66 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА И
- ПОТКРОВЈЕ КАРАБИНА 59+7М2
ПОД КУЌА ГАБАРИТ ОД 92 М2 И ДВОР 45 М2
ВСЕЛЛИВА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

К1990,НАД ДРВЕН ПАЗАР,СТАРА КУЌА, 2Х76М2,ДВОР76М2

25000 €

К1795 РЕНОВИРАНА КУЌА, 2 КАТА 100М2 И ДВОР 90М2

100001 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам