1 / 2
LG radio mp3 usb 2500 den
2.300 МКД
Цената е фиксна
03.08.2019 10:42

Кисела Вода / Скопје

Radioto e vo odlicna sostojba..kako novo...funkcionira sve besprekorno...so usb i aux porta...4×55 w..cena 2300 ...so prostor za dogovor na lice mesto..prakam i po kargo..pozz

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078278458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам