Logo

OPEL ASTRA 1.7CDTI EKSTRAAA

Број на оглас: 3233237 | Објавен на: 19.06.2019, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.650 €
2.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima
Abs
Esp
Ek stakla
El retrovirore
Al.bandaze
Dobri gumi
Plateni site davacki do registracija

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач