1 / 6
Mikseta Lem i Zvucnici Lem
300 €
Цената не е фиксна
12.04.2019 20:30

Ресен

moze i komplet moze i odelno na zvucnicite mu se pregoreni visokotoncite a drugoto e sve ispravno 400 wati edna kutija dvata 800 wati
miksetata ima mal problem nekoj od lizgacite imaat mal spoj ne site samo nekolku za poveke informaci javetese 076-991-077

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Nijazi
Потврден огласувач
076991077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам