1 / 2
LANCINJA OD KILIBAR
400 МКД
26.10.2019 03:19

Куманово / Куманово

LANCINJA OD POLUDRAGI KAMENJA.DONESENI SVOEVREMENO OD INDIJA.
CENA 700 DENARI ZA DVETE.
INFO NA
071 79 44 24
071 79 44 24

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Антички Накит

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
071794424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам