1 / 4
Escajg za 12 lica (6×12)
1.390 МКД
Цената не е фиксна
03.07.2019 13:07

Кавадарци / Кавадарци

Escajg, ne koristen voopshto, samo otvoren i ostaven vo shpajz so dobar kvalitet, so kuferce,

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sashka Borizovska
Потврден огласувач
070426838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам