1 / 9
Drveni skali ,poračka po vasi dimenzii
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.01.2023 12:06

Куманово / Куманово

Skalite gi izrabotuvame od kvalitetno čamovo ,suvo drvo..Od race na iskusen zanaetlija za svoja dusa..Dimenzii po želba od 1m..do 3m golemina..Prakjame i po kargo nadvor od Kumanovo.. Tel.Kont..075 441 164

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078344184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам