1 / 5
Ford Mondeo 2.0 tdci
3.000 €
Цената е фиксна
10.04.2019 09:57

Дојран / Гевгелија

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Se prodava Ford Mondeo 2.0 tdci (avtomatik)
So Full oprema
Ekstra soatojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078889479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам