1 / 5
HLADNJACI SCHMITZ X 6
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.08.2019 17:53

Штип / Штип

Se prodavat hladnjaci 6 broja vo odlicna sostojba uvezeni od Svedska.
Marka: SCHMITZ so agregat THERMOKING SL400e.
Dizel agregatite se na okolu 11000-13000 rabotni casovi,a agregatite na struja okolu 3000 rabotni casovi.Redovno servisirani vo Svedski Servis do posledniot moment.
Godina na proizvotstvo se 2005-2006.
Za poveke info obratete se na tel ili viber
+4917622155215

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Aleksandar Dimitrov
Потврден огласувач
078411237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам