Cuvar, Чувар, Обезбедување, Obezbeduvanje, nokna smena нокна
1.232.142 €
22.06.2022 11:14

Карпош / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

Барам работа како чувар на кафич или на објект или било каква работа во делот на обезбедувањето во ноќна или денска смена.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070252818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам