1 / 7
HERCULES DJ KONTROLERI MONITORI ZA SITE DJ EXTRA CENI ZEC
1 МКД
11.03.2021 22:23

Скопје Центар / Скопје

KONTORLERI ZA POCETNICI
KONTROLERI ZA ZABAVA
KONTROLERI ZA ISKUSNI DJ
MONITORSKI ZVUCNICI
DJ SLUSALKI ZA MONITORING

SE KE NAJDETE NA LAGER VO ZEC ELEKTRONICS

02/ 3110-186 , 078403015 , 078227 487

BARAJTE POVEKE , BARAJETE NA WWW.ZEC.MK

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од: Претпријатие

KUPIsega
Потврден огласувач
078227487
Испрати Е-маил до огласувачот

PIONEER DJ OPREMA KOTROLER MIKSETA GRAMOFON - ZEC

1 МКД

Hercules Instict S DJ vo ZEC

6900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам