1 / 1
Роеви и Матици
По Договор
04.04.2020 22:59

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Репроцентар Пчеларство Стојаноски- Охрид ви нуди пчелни роеви и матици од селектирано и контролирано производство од apis mellifera macedonica. Пчеларство Стојаноски ви нуди пакетни роеви 1.2 кг пчели и млада оплодена матица или нуклеус на 5 рамки од кои 3 рамки со отворено и затворено легло и 2 рамки со мед и полен. За повеке информаци можете да не контактирате на 075 534 163 Гоце или на нашата фб страна Пчеларство Стојаноски. пријавување до 20 април за 2020 година.

Категорија: Останато

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075562033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам