1 / 2
prodavam vrata xarmonika
100 €
Цената не е фиксна
17.05.2022 21:54

Охрид / Охрид

Prodavam ispravna vrata harmonika za samo 100e.

visina: 2,06
sirina: 2.8 - 3 m
dvokrilna, furnirana, hras,medijapan

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Хармоника врати

Се продава од:

E.Cano
Потврден огласувач
077601701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам