Logo

Seat Leon FR 2.0 170ks

Број на оглас: 3234899 | Објавен на: 20.08.2019, 10:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 6.400 €
6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba, so full oprema FR, farovi Bi-xenon so lupa, 18-ki bandazi, registriran cela godina... Za poveke info javetese na tel. 078234557

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  ...

Потврден огласувач