1 / 4
Sokovnik Scareltt
20 €
30.09.2022 15:34

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Scareltt SC-013 Соковник

* Моќност: 300 вати * Модерен ергономичен дизајн * Лесен за користење * Тивок и екстра моќен * Вграден сигурносен систем * Процесирање на јаки и меки продукти * Танспарентни садови * Росвајтни филтри * место за кабел * специјални ногалки за додатна стабилност * резервоар за одпадок 500мл * капацитет за џус 400мл

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Соковници / Блендери

Се продава од:

Tools
Потврден огласувач
070311133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам