1 / 12
OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO/NAVI
8.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2019 22:32

Пехчево / Берово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2019

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kolata e vo perfektna sostojba, so servisna kniska. Od oprema ima najvisoko nivo od OPEL so navigacija, el. racna, tempomat, senzori za dozd i svetla, polukozen salon, parktronik, 6brzinski menuvac i zatemneti stakla. Imam staveno alarm Pandora Russia koj iznesuva so se mestenje 1200€. Vredi da se vidi...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivo
Потврден огласувач
078222431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам