1 / 5
Ford Fokus TDDi / 90 ks/
1.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.01.2022 12:56

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Registrirana do 08. 2022
Napraven servis smeneta lamela i potisna, rebrast , liniski , plocki i diskovi ,site filtri smeneti , nova poluosovina , klima raboti odlicno so smenet kompresor bez dodatni investici po nea . So mali karoseriski zabeleski, se lupi lak na krov i hauba. t el. 071-265-929

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Blagica
Потврден огласувач
071265929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам