Logo

2 gumi bridgestine 205/60R15 91V

Број на оглас: 3235515 | Објавен на: 13.12.2019, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 990 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Letni gumi polovni. 075561562

075561562

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 M

Потврден огласувач