Logo

SE PRODAVA NIKON D-810 + Objektiv Nikon 24-70mm f2.8 + Blic

Број на оглас: 3235680 | Објавен на: 02.08.2020, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 20,1-25 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 2.400 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA NIKON D-810 + Objektiv Nikon 24-70mm f2.8 + Blic Nikon SB-910 (KOMPLET)
Shuter acaunt 30.000 sliki.
t. 077 709 770 Zlate

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач