1 / 10
Prevoz Bitola Tetovo Skopje
1 МКД
29.01.2023 13:50

Битола / Битола

TIM /TREJD
Prevoz na sekakov vid roba od Bitola, Demir Hisar, Kicevo, Gostivar, Tetovo, Skopje i obratno po povolni ceni so
Kombe
078389738
078389739

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078389738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам