Logo

Zimski gumi зимски гуми 185/55 R15 82H

Број на оглас: 3236128 | Објавен на: 14.09.2019, 14:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Zimski gumi Petlas SnowMaster W651. Proizvedeni 41 nedela od 2017 godina. Vozeni se samo 3 meseci od Januari do Mart 2018. Odlicno socuvani.

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Дарко 07

Потврден огласувач