Logo

Gumi so bandasi Volvo

Број на оглас: 3236439 | Објавен на: 16.09.2019, 11:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam 4 zimski gumi so bandasi 225/55/16 vo dobra sostojba,
Cena po dogovor

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  ilija