1 / 3
Frizideri za Market
По Договор
09.05.2019 12:58

Боговиње / Тетово

se prodavat dva novi frizideri ne koristeni cena po dogovor 070 29 44 66

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Ali
Потврден огласувач
070294466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам