1 / 12
Apple iPhone X 64GB & 256GB
1 €
21.01.2023 07:13

Струга / Струга

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone

Боја:

Останато

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

-iPhone X 64GB & 256GB
-Neverlock (rabotat na site mrezi)
-Silver & Black
-Doneseni od CH 🇨🇭, vo extra sostojba kako novi !!!

https://www.instagram.com/mobika_mk/

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам