1 / 3
Два прозора и една врата
2.500 МКД
01.05.2019 21:36

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Продавам 2 прозора и една врата балконска со термопан стакло
Balkonska vrata 210x75
Prozor 140x76
Prozor 138x98
Info tel. 075332212

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
076740205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам