Logo

VW Passat 1.9TDI 2008

Број на оглас: 3237096 | Објавен на: 06.11.2019, 09:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
VW Passat
2008 10 proizveden
Prva reg swiss 2009 3mesec
1.9tdi
77kw
234800km
2para felni so novi zimski i letni gumi
Full servis vo vw swiss
Plateno se do tabli

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Auto Lyss CH

Потврден огласувач