Logo

Audi a3 2001 131ps

Број на оглас: 3237201 | Објавен на: 10.08.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a3 mnogu dobro socuvan,povelete i uveretese..

  Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

  1234567

Потврден огласувач