Logo

MAF senzor

Број на оглас: 3237314 | Објавен на: 13.02.2020, 08:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna 2

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 2.700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава MAF-сензор за Лагуна 2 1.9 DCi(74 kw),делот е малце користен и е во исправна состојба

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Јане Василев

Потврден огласувач