Logo

POLOVNI GUMI 205 55 16

Број на оглас: 3237766 | Објавен на: 21.12.2019, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi polovni vo dobra sostojba
Enduro 2 gumi.
Gumi se vo dobra sostojba.
Cena 1200 denari

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 oglasuvac

Потврден огласувач