1 / 1
Чистење
2 €
Цената е фиксна
20.09.2022 11:00

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Германски

Компјутерски вештини :

Добро

чистам канцералии кафичи влезови и други објекти контакт тел 071271 097

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Xxxxxxx
Аеродром
Потврден огласувач
071271097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам