1 / 6
Raftovi od Iverka od prodavnica za Cevli
1 МКД
Цената е фиксна
03.03.2022 08:24

Струга / Струга

Prodavam raftovi od Iverka za vo prodavnica za Cevli.

Gi prodavam po simbolicna cena kolku da ne gi frlam. Raftovite mi se ostanati od prodavnicata za Cevli so koja poveke ne rabotime.

Raftovite se so dimenzii: 140 x 240cm.
i na eden raft ima poveke od 50 polici za cevli.

Vkupno 3-parcinja imam za prodavanje.

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за чевли

Се продава од:

ProPC
Потврден огласувач
070545675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам