1 / 5
Tikvesko Ezero- BRUSANI Lozje
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2023 11:45

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

10300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam lozje na Tikvesko ezero 1 ha zasadeno so 3600 pracki vranec,ima elaborat za istoto,na fantasticna mestopolozba vo Brusani na samo 200m od ezeroto,7 km od Kavadarci,300m do branata

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078284415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам