SE PRODAVA PLAC
7 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2021 14:11

Берово / Берово

Квадратура:

4900 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVA PLAC VO BLIZINA NA BEROVSKO EZERO, PARCELA BEROVO VON GRAD BR 9329/1 CENA PO DOGOVOR
MOZE DA SE JAVITE NA BR.075450108

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Звонко
Потврден огласувач
075699879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам