1 / 3
Разни рачно плетени и везени
10 €
15.05.2022 19:07

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Продавам рачно плетени, везени и разни украсни чаршафи и прекривки за маса и мебел, во разни дизајни и големини. Испраќаме и во странство. На сликите има само неколку од нив, а има многу повеќе, по желба може да Ви испратиме слики и од други.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

Antigona
Потврден огласувач
070/207-774
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам