Logo

VILUSKAR LINDE 2.5 TON TRIPLEX -145

Број на оглас: 3239057 | Објавен на: 23.08.2019, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


ID : 145
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE
Model: H25 SO PLIN
Motor od golf Volkswagen
God na Proizv: 2004
Nosivost: 2500 Kg
Visina na diganje: 4700 mm
Pomak Levo desno

  Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

  VILUSKARI

Потврден огласувач